Przejdź do treści

Zapraszamy na konsultację

ul. Plac Kasztelański 3,
01-362 Warszawa

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Aby w pełni zapoznać się z działalnością naszej fundacji przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  

W pierwszej kolejności konieczny jest kontakt z nami. Można to zrobić dzwoniąc pod numer tel.: +48 (22) 664 83 10 lub napisać na adres mailowy: kontakt@pfod.pl. W tym miejscu dobrze jest opowiedzieć w kilku słowach o problemie. Następnie należy umówić się na spotkanie w biurze fundacji (ul. Plac Kasztelański 3, 01-362 Warszawa). Na tym spotkaniu szczegółowo omówiony zostanie problem, a także analizie zostaną poddane dokumenty. Po spotkaniu i naszkicowaniu rozwiązania problemu istnieje możliwość kontynuowania współpracy z fundacją związana z reprezentacją przed wierzycielami, sądami lub innymi instytucjami. Wtedy sporządzona zostaje umowa oraz stosowne pełnomocnictwa. Po ich podpisaniu fundacja może zacząć sprawę.

Tak. Zakres działalności fundacji obejmuje całe terytorium Polski. Wobec tego, jakkolwiek siedziba i biuro fundacji mieści się w Warszawie, to fundacja jest w stanie świadczyć pomoc wszystkim na terenie całego kraju.

W sytuacji, w której dana osoba lub podmiot nie zamieszkuje w Warszawie, a także nie ma możliwości dojechania i spotkania się na miejscu, to istnieje możliwość analizy sprawy i udzielenia porady zdalnie, tj. telefonicznie lub za pośrednictwem poczty internetowej (email). Jeżeli w następstwie tego, dana osoba lub podmiot byłaby zainteresowana dalszą współpracą z fundacją, to podpisanie ewentualnej umowy oraz udzielenie stosownych pełnomocnictw również może odbyć się zdalnie.

Kosztów związanych z reprezentacją przed sądami lub innymi organami nie sposób jednoznacznie ustalić. Koszty te są bowiem zależne od charakteru, złożoności, etapu oraz ilości spraw. Jednakże, biorąc pod uwagę fakt, że fundacja stale współpracuje na preferencyjnych zasadach z określonymi profesjonalistami w zakresie prawa, to koszty te nie są tak znaczne, jak w przypadku kosztów normalnej obsługi prawnej. 

Nie. Opłaty, które zostaną uiszczone w momencie reprezentacji, są przeznaczane w całości na pokrycie kosztów związanych z reprezentacją przez sądami lub innymi organami. Fundacja nie dolicza w żaden sposób kosztów swojej działalności.

Masz więcej pytań?

Jeśli potrzebujesz pomocy lub rady w swojej sprawie nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami.
A może masz więcej pytań dotyczących działalności i funkcjonowania fundacji? Jeżeli nie uzyskałeś wszystkich odpowiedzi, podziel się z nami swoimi wątpliwościami. Zadaj pytanie wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń.  

Poczuj się bezpiecznie!


Zapomnij o niechcianych rozmowach i zacznij bronić swoich praw.
Dzwoni Windykator to Twoja osobista tarcza w świecie windykacji.Pobierz z Android

This will close in 21 seconds