Przejdź do treści

Zapraszamy na konsultację

ul. Plac Kasztelański 3,
01-362 Warszawa

O fundacji

Celem oraz misją fundacji jest pomoc wszelkim osobom posiadającym zadłużenia w bankach, funduszach sekurytyzacyjnych, firmach pożyczkowych, ubezpieczeniowych, leasingowych lub innych instytucjach finansowych. Dodatkowo, fundacja wspiera edukację oraz propaguje wiedzę w zakresie praw dłużnika.

Działalność fundacji nie ogranicza się jedynie do  porad i konsultacji. Polega również na świadczeniu realnej pomocy w postaci reprezentacji dłużników w sądzie, przed komornikiem lub bezpośrednio wierzycielem. Ponadto, fundacja pomaga w odzyskiwaniu zwrotu nienależnie pobranych środków, które wierzyciel bezzasadnie pobrał od dłużnika. W zakresie pomocy znajduje się również ochrona przed nadużyciami lub niezgodnymi z prawem działaniami wierzycieli, którzy nierzadko wykorzystują swoją pozycję w stosunku do dłużników.

Fundacja zakres swojej pomocy kieruje zarówno do osób fizycznym, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorców.

Fundacja specjalizuje się m. in. w obronie przed firmami windykacyjnymi, leasingowymi, pożyczkowymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz nieuczciwymi wierzycielami, w tym w obronie przed egzekucją komorniczą.

W ramach działalności naszej fundacji współpracujemy z profesjonalistami z zakresu prawa. W szczególności wyróżnić można fachowych pełnomocnikami takimi jak adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi oraz restrukturyzacyjni.

Czym się zajmujemy?

Postępowanie sądowe

Upadłość i restrukturyzacja

Egzekucja komornicza

Poznaj szczegóły oraz pełen zakres pomocy

Poczuj się bezpiecznie!


Zapomnij o niechcianych rozmowach i zacznij bronić swoich praw.
Dzwoni Windykator to Twoja osobista tarcza w świecie windykacji.Pobierz z Android

This will close in 21 seconds